اسپیکر مانیتورینگ Genelec 8351A

اسپیکر مانیتورینگ حرفه‌ای با بهترین فناوری‌ روز

Genelec 8351A یک اسپیکر مانیتورینگ سه جهته، مجهز به جدیدترین فناوری است. شرکت Genelec فناوری Acoustically Concealed Woofer را با نوآوری‌های دیگر خود پیوند داده است تا 8351A را تبدیل به یکی از بهترین اسپیکرهای موجود در بازار کند. این اسپیکر دارای پهنای باند بسیار گسترده‌ا‌ی است و آن را به بهترین شکل مدیریت می‌کند. در نتیجه با استفاده از این اسپیکر فضاسازی چندبعدی به سادگی قابل دسترسی است. 8351A همچنین مجهز به فناوری Smart Active Monitor است که سطح صدا، زمان‌بندی و اکوالیزیشن را به صورت خودکار و بر اساس شرایط اتاق تنظیم می‌کند. در نتیجه صدا قدرتمند و درعین حال دقیق است و محدوده‌ی دینامیک بسیار گسترده‌ای دارد. این اسپیکر همچنین در هردو حالت افقی و عمودی عملکرد مناسبی خواهد داشت.

Genelec 8351A

ووفرهای مجهز به فناوری ACW برای بهترین فضاسازی چندبعدی

8351A مجهز به دو ووفر 8.5” x4” است که از فناوری نوین Acoustically Concealed Woofers استفاده می‌کنند. این فناوری، ایده‌ی انتشارهای آکوستیک هم‌محور را به فرکانس‌های بیس گسترش می‌دهد. این ووفرها در داخل کابینت پنهان شده‌اند و از فضای جلویی اسپیکر به عنوان ابزاری برای هدایت موج استفاده می‌کنند. به این ترتیب پهنای باند گسترده‌ی اسپیکر دقیقا در جهتی که مد نظر شما است منتشر خواهد شد. درایورهای این دستگاه نیز مجهز به فناوری Minimum Diffraction Coaxial هستند که فرکانس‌های میدرنج را از فرکانس‌های بالا جدا می‌کند. در نتیجه جزئیات بسیار بیشتری توسط اسپیکر به شنونده منتقل می‌شوند.

Genelec 8351A

                      افزایش دقت مانیتورینگ با استفاده از Smart Active Monitor

امروزه بسیاری از صدابرداران در فضاهای کوچک‌تر و اتاق‌هایی با آکوستیک ضعیف فعالیت می‌کنند. فناوری Smart Active Monitor به شکل خودکار سطح، زمان‌بندی و اکوالیزیشن صدا را متناسب با شرایط اتاق تنظیم می‌کند. به همین دلیل حتی در فضاهای بسته‌تر، صدا با دقت بالا و بدون رنگ یا دیستورشن منتقل می‌شود. این اسپیکر همچنین مجهز به نرم‌افزاری برای مدیریت صدای اسپیکر است که با استفاده از آن می‌توانید شبکه‌ای گسترده از اسپیکرهای 8351A را مدیریت کنید و به سیستمی انعطاف پذیر از مانیتورها و ساب‌ووفرها دست پیدا کنید.

Genelec 8351A

                        طراحی اختصاصی بدنه برای جلوگیری از تغییر جهت فرکانس

8351A مجهز به بدنه‌ای است که از طراحی Minimum Diffraction Enclosure بهره می‌برد. این طراحی تغییر جهت در موج‌ها را به حداقل می‌رساند. بدنه‌ی 8351A دارای لبه‌های گرد و سطحی منحنی است که پاسخگویی فرکانس را تقویت می‌کند و در شرایط استفاده از بیش از یک اسپیکر، کیفیت فضاسازی را افزایش می‌دهد.

 

ویژگی های کلیدی

  • فناوری Smart Active Monitor برای ارائه‌ی دقیق‌ترین مانیتورینگ
  • فناوری Minimum Diffraction Enclosure برای ایجاد صدای متمرکز در فضاهای کوچک
  • فناوری Minimum Diffraction Coaxial در درایورها
  • فناوری MaxDCW برای تقویت فضاسازی چندبعدی
  • دو ووفر با توانایی مدیریت جهت‌گیری فرکانس
  • بهترین عملکرد در هردو حالت افقی و عمودی

 

توضیحات
توان خروجی 360W
سایز ووفر
Dual 8.5″ x 4″
جنس ووفر
نوع ووفر
توان ووفر 150W
سایز میدرنج 5 اینچ
توان میدرنج 120W
جنس میدرنج
نوع میدرنج
سایز تویتر 0.75 اینچ
جنس تویتر
نوع تویتر Dome
توان تویتر 90W
رنج پاسخ فرکانسی
32Hz-35kHz
تنظیمات کالیبراسیون اتاق دارد
محل خروجی هوا پشت
نوع ورودی
1 x XLR (analog), 1 x XLR (AES/EBU)
نوع خروجی
1 x XLR (AES/EBU Thru)
ورودی دیجیتال دارد
طول 278 میلی متر
عرض 287 میلی متر
ارتفاع 452 میلی متر
وزن 19 کیلوگرم

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.