Red Dead Redemption 2 مورد انتظار ترین بازی سال 2018

Rockstar games تمام تلاش خود را برای یک بازی حماسی در غرب وحشی انجام داده .که میتوان ان را جاه طلبانه ترین بازی تاریخ دانست.این بازی با نقشه ای بزرگ و پر از جزئیات ما را به دنیای خود دعوت میکند.

با یکی از بهترین داستانها از شرکت rock star .هر منطقه در این بازی به طرز عجیبی زیبا و خیره کننده طراحی شده ، داستان بازی در سرزمینی رخ میدهد که بسیار وحشی ، کثیف و واقعی است.که با گذشت زمان بیابانها به شهر های صنعتی و شلوغ تبدیل میشود. در نسخه جدید شما دیگر در نقش جان ستاره نسخه قبلی بازی نمیکنیداگرچه او عضو کلیدی گروه واندر لید است گروهی از دسته های غیر قانونیبه رهبری واندر لید که به قتل و چپاول در سراسر غرب امریکا میپردازند.

بازی Red Dead Redemption 2

داستان بازی در اوج عظمت این گره ها اتفاق میافتد. با شخصیت بازی ارتور مورگان با چکمه های کهنه یکی از نیروهای جدید و قابل اعتماد. که وظیفه شما برقراری قانون و خدمت به دوستانتان خواهد بود..بازی در سبک اکشن سوم شخص ماجرایی دنبال میشود که با فشردن یک دکمه به اول شخص تبدیل میشود

بازی Red Dead Redemption 2

گرافیک بازی همانند دیگر بازی های این شرکت یک شاهکار است و ایبار در دنیای پر از جزئیات . با چرخه طبیعی روز و شب جنگلها و بیابانهای طبیعی و قابل باور شهرهای کوچک با مردمانی که هرکدام شخصیت خود را دارند و میتوان با انها وارد گفتگو شد.

جزئیاتی کوچک مثل برف چسبیده به ژاکت ارتور و ذوب شدن اهسته برف و دشتهای مه گرفته که از دوردستها پیداست.اسبها در بازی فوق العاده به نظر میرسند”با ماهیچه ها و حرکات طبیعی که در شرایط بارانی برفی رفتارشان در بازی عوض میشود .بیش از ۲۰۰ نوع پرنده، حیوان و ماهی وجود دارد. و در حالی که این در بازی امتیازی است.بیش از ۱۰۰ قطعه موسیقی مختلف ، صدای طبیعت جز بزرگی از مناظر صوتی است.

بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 : “جبهه سرخ رستگاری ۲” یک بازی دنیای باز برای نسل بعدی است … اثر متقابل بین واندر لیند در دسته بعدی عالی است، و شخصیت‌های قوی به طور مداوم سربه‌سر یکدیگر می‌گذارند . این بازی بلافاصله باعث می‌شود که بازیکن احساس کند بخشی از این خانواده عجیب است که بیش از ۲۰ شخصیت فردی را تشکیل می‌دهد که به طور متقاعد کننده واقعی هستند .

 

 

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.