نشانه های دیگری در عرضه Red Dead Redemption 2 برای PC

مدتی از آخرین شایعه عرضه نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 می‌گذرد. آخرین بار یک نفر کدهای برنامه نویسی مختلفی در اپ موبایلی بازی پیدا کرده بود که به شکل واضحی به نسخه رایانه‌های شخصی اشاره می‌کردند.

 

 

چند ماه قبل‌تر نیز گزارشی منتشر شد که یک برنامه نویس راک‌استار در پروفایل LinkedIn خود به وجود نسخه رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 در کنار نسخه‌های کنسولی پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان اشاره کرده بود. البته از نظر تئوری این می‌توانست یک اشتباه ساده توسط  برنامه نویس باشد.

 

با این حال یک رزومه دیگر از برنامه نویس شعبه تورنتو راک‌استار پیدا شده که اطلاعات یکسانی را نشان می‌دهد.

شایعه دیگری عرضه Red Dead Redemption 2 برای PC را تایید می‌کند

دلایل خوب دیگری نیز برای معرفی این نسخه بازی وجود دارد. شرکت سوئدی MediaMarkt بازی را در لیست خود با تاریخ انتشار نامشخص لیست کرده و حتی انتظار دارد معرفی آن به زودی انجام شود. همینطور یکی از تحلیل گران صنعت بازی آقای مایکل پچر چنین فرضی را قبلا مطرح کرده بودند.

 

منطقیست که راک‌استار از الگوی عرضه GTA برای دیگر فرنچایز خود نیز استفاده کند اگرچه که نسخه اول Red Dead Redemption هیچ وقت برای PC عرضه نشد.

 

احتمال دارد راک‌استار منتظر پایان بتای Red Dead Online باشد. قسمت چندنفره بازی با به‌روزرسانی‌های پشت سرهم بهبود پیدا می‌کند و طولی نمی‌کشد که شاهد عرضه نسخه 1.0 باشیم.

 

با 23 میلیون نسخه فروخته شده این عنوان از هر نظر موفق عمل کرده است و منتقدان نیز بسیار از آن استقبال کرده‌اند.

در Red Dead Redemption 2 شما در نقش آرتور مورگان قرار می‌گیرید. یک قانون شکن در غرب وحشی که عضو گروه خلافکاری داچ ون در لیند است. تجربه دنیای وسیع و پر از جزئیات این بازی یکی از بهترین نمونه‌های صنعت به شمار می‌رود و انتظارات بسیاری را برآورده می‌کند.

عنوان Red Dead Redemption 2 در تاریخ 4 آبان برای پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان عرضه شد.

 

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.