احتمال عرضه بازی The Last of Us Part II در پاییز سال میلادی 2019

یکی از خبرنگاران قابل اطمینان صنعت بازی، جیسون شرایر به تازگی اعلام کرده است که درصورت مواجه نشدن بازی The Last of Us Part II با تاخیر به احتمال زیاد در پاییز سال میلادی جاری شاهد عرضه این بازی خواهیم بود.

همانطور که می‌دانید استودیو ناتی داگ تاکنون هیچ اطلاعاتی را در زمینه تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part II منتشر نکرده است از این‌رو احتمالات و شایعات زیادی که توسط رسانه‌ها و تحلیلگران مختلف در این زمینه مطرح می‌گردد خیلی زیاد است و تا زمانی که خود استودیو بازی‌سازی ناتی داگ تاریخ رسمی را برای انتشار این بازی محبوب و هیجان‌انگیز اعلام نکند هیچ یک از این احتمالات و شایعات تمامی ندارد. البته در این میان برخی از منابع قابل اطمینان و موثق هم هستند که می‌توان به گفته‌های آن‌ها در این زمینه اطمینان پیدا کرد. یکی از این منابع موثق و قابل اطمینان، یکی از خبرنگاران صنعت بازی با نام جیسون شرایر است که در اکثر مواقع اخبار موثقی را در صنعت بازی منتشر کرده است. او احتمال داده که اگر هیچ اتفاقی رخ ندهد که باعث تاخیر عرضه بازی The Last of Us Part II شود، این بازی در پاییز سال میلادی جاری عرضه خواهد شد. البته این تنها احتمالات و پیش‌بینی‌هایی نیست که توسط شرایر منتشر شده چراکه او تاریخ عرضه بازی Ghost of Tsushima و همچنین کنسول بازی پلی‌استیشن 5 را نیز پیش‌بینی کرده و در این باره گفته است:

The Last of Us Part II

درصورتی که هیچ مسئله‌ای پیش نیاید تا موجب تاخیر عرضه بازی The Last of Us Part II شود، به احتمال زیاد این بازی در پاییز سال میلادی جاری از راه می‌رسد. بازی Ghost of Tsushima نیز در اوایل سال 2020 میلادی و کنسول بازی پلی‌استیشن 5 نیز در اواخر سال 2020 از راه می‌رسند. از این نظر اطمینان دارم که هر دو بازی The Last of Us Part II و Ghost of Tsushima ابتدا برای کنسول بازی پلی‌استیشن 4 منتشر خواهند شد و پس از اینکه کنسول بازی پلی‌استیشن 5 روانه بازار شد برای این کنسول بازی نیز منتشر خواهند شد.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.